anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Xperia XA1 Ultra uszkodzenie po pobycie na chwilę w wodzie

profile.country.PL.title
sliwa123
Poszukiwacz

Sony Xperia XA1 Ultra uszkodzenie po pobycie na chwilę w wodzie

Xperia była w wodzie na chwilę od strony mikrofonu.Z moim telefonem stało się to co na zdjęciu.Dotyk działa.Przyciskam i słyszę głosy panelu numerycznego.Co mogło się stać? Co mogę z tym zrobić? Ile kosztowałaby naprawa i co musi być naprawione? Chciałabym ściągnąć moje dane z telefonu na komputer lecz nie mogę dotknąć na telefonie aby przesłać pliki.Jak to zrobić? Mieszkam w Bydgoszczy i nie mam sklepu Sony Centre. Napisałam chyba wszędzie w tej sprawie teraz czekam na odpowiedzi ale jeszcze będę dzwonić. Proszę o to co waszym zdaniem mogło się stać i jak zabezpieczyć dane. Polskie forum nie ma zakładki smartfony gdzie mogłabym to umieścić a na zagranicznym forum już napisałam.Mam gwarancję podstawową.Proszę o pomoc i szybką odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie i z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.54520503_365732024271824_3299868608112361472_n.jpg

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, niestety na tym forum nie zajmujemy się telefonami, najlepiej skontaktować się ze wsparciem technicznym Sony Mobile, telefonicznie lub poprzez formularz e-mail, dane kontaktowe tutaj:
https://support.sonymobile.com/pl/contactUs/
Pozdrawiwm, Agnieszka_J