anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

przerywające słuchawki bezprzewodowe

marta_ok
Początkujący

przerywające słuchawki bezprzewodowe

Dzień dobry,
Mam takie pytanie. Kupiliśmy słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF810RK. Słuchawki, podłączone do telewizora LCD Samsung z dekoderem UPC, przerywają pracę po kilku lub kilkunastu minutach (znika dźwięk, zaczyna migać dioda na bazie i po chwili gaśnie). Pomaga wyłączenie bazy z prądu i podłączenie jeszcze raz. Słuchawki podłączyliśmy do komputera i działają bez zarzutu. A z telewizorem nie. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną. Pozdrawiam.

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Wmark-----
Początkujący

Witam,
Mam też taki sam problem z bezprzewodowymi słuchawkami Sony MDR-RF810RK.
Na telewizorze Samsung po kilku minutach prawidłowej pracy przestają działać.
Natomiast to zjawisko nie występuje po podłączeniu tych słuchawek do starego telewizora kineskopowego.
Widzę na forum, że nikt nic na ten temat nie odpowiedział, czy moderatorzy nie mają wiedzy w tej materii ?
Może ktoś jednak coś w tej sprawie wie ?
Będe wdzięczny za podpowiedź!

profile.country.en_GB.title
Julcik
Nowicjusz

Witam :c37
Mam podobne słuchawki i przyczyną przerywania może być zbyt cichy dźwięk. Można wtedy zgłośnić go, a w słuchawkach ściszyć i powinno być ok.

oldguest
Początkujący

Te słuchawki najlepiej podłączyć pod wyjście liniowe (nie regulowane). Wtedy jak chcemy użyć słuchawek to ściszamy telewizor, a regulujemy głośność na słuchawkach.

To wejście słuchawkowe w telewizorze (znaczy nie wiem czy w samsungu jest) nie nadaje się na słuchawki bezprzewodowe.

profile.country.pl_PL.title
Wmark-----
Początkujący

Witam ponownie,
Metoda Julcika problem rozwiązała, wielkie dzięki.
Teraz jak słuchawki przejdą w stan stand-by, wystarczy zwiększyć poziom głośności na pilocie i słuchawki się załączą. Jest OK - :c2

profile.country.en_GB.title
Julcik
Nowicjusz

Cieszę się, że mogłam pomóc :thumbsup: