anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomoc techniczna Sony Poland

Jegomosc
Początkujący

Pomoc techniczna Sony Poland

Jakie macie doświadczenia z serwisem Sony Poland.
Jak mam niestety bardzo negatywne odczucia.
Emaile chyba w ogóle nie czytają gdyż odpowiedź nijak się ma do zadanego pytania.
Telefoniczne rozmowy odbiera sympatyczna panienka panienka która nie ma pojęcia o czym się do niej mówi. Zapewnia, że skontaktuje się się i jak do tej pory ( minęło 2 tygodnie) zupełna cisza.
Na stronie oficjalnej podaj fałszywe dane ( Kino domowe DAV TZ230 ) Brak RDS pomimo że na stronie podają że jest.

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
bartYNP
Nowicjusz

Podaj konkrety bo na razie nic nie wynika z tego co napisałeś... Poza typowo polskim narzekaniem :rolling_eyes:
Co dokładnie rozumiesz przez Serwis? Infolinię? Firmę która naprawia sprzęt? Jeśli tak to jaki sprzęt? TV, aparaty? A może oddawałeś do salonu? Konkrety i na ich podstawie opinie, inaczej szkoda twojego i naszego czasu...

Namarin
Początkujący

Niestety pomimo prób nie mam żadnej możliwości skontaktować się z pomocą techniczną SONY. Numer infolinii (801 382 462 lub 22 520 24 82) jest stale nieczynny. Tzn dzwoniąc pod ten numer uzyskuję informację że infolinia jest aktualnie nieczynna. Pomimo iż dzwonie w czasie kiedy powinna być czynna (Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 18:00) według tego co mówi pani z automatu. Dzwoniąc pod ten numer mam tylko dwie opcje.

1.Jeśli chcą państwo sprawdzić status naprawy proszę nacisnąć 1 - Nie chcę bo nie wysłałem jeszcze nic do naprawy a chcę to zrobić.

2.Jeśli chcą państwo uzyskać informacje na temat godzin pracy naszego działu proszę nacisnąć 2. Naciskam to dwa i uzyskuję informację że pracują właśnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 (czyli powinni pracować wtedy kiedy dzwonie bo dzwonie w tym czasie)

Odnośnie pomocy online VAIO to w ogóle jest jakaś fikcja i śmiech na sali. Już tłumaczę o co chodzi.
Na dole strony jest mała zakładka "Skontaktuj się z firmą SONY. Po naciśnięciu na "kontakt" zostajemy przeniesieni na stronę na której napisane jest cytuję:
"Czy wiesz, że możesz znaleźć informacje w pomocy online?

Pozwala to zaoszczędzić czas, a poza tym nie trzeba od razu wysyłać urządzenia do naszej firmy do naprawy. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w naszym dziale pomocy technicznej i na forach dyskusyjnych."

Na dole mamy opcję wyboru rodzaju sprzętu. Wybieram "Vaio i akcesoria komputerowe" bo to mnie interesuje. Pojawia się ekran wprowadzenia numeru seryjnego komputera. Wpisuję go i zatwierdzam (mimo iż nie ma guzika ZATWIERDŹ tylko jest sprawdź poprawność, naciskam sprawdź poprawność) Zostajemy przeniesieni na stronę ze spisem krajów i numerem infolinii która jak już wiemy jest nieczynna. Jest jeszcze adres korenspondencyjny do Belgii. Więc ja się pytam gdzie jest ta pomoc online? Jaka online? Czy pomoc online według SONY polega na podaniu na stronie numeru tel i adresu do SONY Belgium?
Wynika z tego że jedyną opcją jakiejkolwiek pomocy jest przejechanie się do najbliższego SONY CENTRE (gdzie mam bardzo daleko) i zrobienie tam hryi.

Dziękuję SONY za taką pomoc online, za taką infolinię która jest nieczynna i za jakąkolwiek opcję uzyskania pomocy.

profile.country.pl_PL.title
masamso84
Początkujący

potwierdzam beznadziejność infolini sony, gdzie nie można niczego dowiedzieć się online ani przez telefon.

Kupiłem uszkodzony tuner ( brak kontroli jakości ), który od 7 stycznia znajduje się w serwisie PRAM i codziennie kiedy tam dzwonie otrzymuje informacje, ze sobie nie radzą i czekaja na pomoc od dystrybutora, który to sie z nimi nie kontaktuje.

Kiedy próbowałem zainterweniować na infolini sony odesłali mnie do serwisu PRAM.

Nie spodziewałem sie takiego dziadostwa po firmie SONY która lekceważy klienta bardziej niż podrzędni producenci, następnym razem bardziej przemyślę zakup.

Bea43wp.pl
Użytkownik

Dołączam się do niezadowolonych klienów SONY , dziadostwo inaczej nie można tego nazwać

adamg4
Poszukiwacz

Nie przeżyliście z firmą sony tego co ja . sony trzeba pisać z małej litery. sony to koszmar !!!:smileycry:

profile.country.PL.title
pisagan91
Poszukiwacz

Sony to najgorsza firma jaka istnieje na rynku światowym kupując co kolwiek marki Sony musisz liczyć się z brakiem jakiej kolwiek pomocy technicznej będziesz skazany sam na siebie a gwarancja to tylko bezużyteczny papier którym można sobie wytrzeć dupe 

profile.country.PL.title
ELZA11
Poszukiwacz

POTWIERDZAM - nr infolinii 801 382 462 jest odłaczony (jak podaje automat).

czy ma ktoś inny pomysł jak się tam dodzwonić? Inny numer? albo jakis serwis lub ktos kto sie zna na konfiguracji?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@ELZA11  napisał(a):

czy ma ktoś inny pomysł jak się tam dodzwonić? Inny numer? albo jakis serwis lub ktos kto sie zna na konfiguracji?


Nie piszesz o produkcie, dla którego szukasz wsparcia. Spróbuj więc u źródła i wybierz odpowieni dział:

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/contact/