anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Logowanie do forum

profile.country.PL.title
_renia_
Poszukiwacz

Logowanie do forum

Taka skromna uwaga:

Zalogowanie się do tego forum to droga przez mękę i stado durnego kilkania. Przeglądarka nie zapamiętuje danych bo logowanie jest na dwa okna podzielone. Niby forum dla ludzi, ale wejście idiotycznie utrudnione. Do banków jest już prościej się zalogować niż tutaj. Wrażliwych danych nie macie, więc dlaczego aż takie utrudnienia?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

_renia_

bardzo przykro nam z powodu trudności, których doświadczyłaś z rejestracją. Mamy jednak nadzieję, że korzystanie z forum oraz aktywność w ramach społeczności Sony będzie dla Ciebie dużo przyjemniejsze. :slight_smile:

profile.country.PL.title
_renia_
Poszukiwacz

Niestety, żadnej przyjemności, a jedynie przykrości. Rozczarowanie to bardzo skromnie i delikatnie powiedziane. Po wielu dniach prób zalogowania się, dopiero dzisiaj zostałam dopuszczona. Kretyńskie wybieranie samochodzików, drzew, schodów, przejść, autobusów, świateł itd. skutecznie odstrasza uczciwych posiadaczy sprzętu tej marki chcących podzielić się złymi wrażeniami i tragicznymi doświadczeniami związanymi z tą jakże kiedyś szanowaną marką. Wiadomo powszechnie, że Ci którzy nie mają złych odczuć i problemów z nabytymi dobrami firmy S nie będą tu tracić czasu. Przez kilkanaście dni nie było mi dane zalogować się na swoje konto z powodu różnych dziwnych błędów które mi się na czerwono prezentowały na tym portalu i również na mysony. Prezentowane opisy błędów są absolutnie idiotyczne i z pewnością nie jest przypadkowe, a tylko mają zadanie maskować blokadę konta użytkownika piszącego niezbyt przyjemnie o "firmie". Nie omieszkam szeroko podzielić się ze społeczeństwem wrażeniami z "współpracy" z tą firmą jakże różną od tej Historycznej Marki Sony i obecnie absolutnie nieprzyjazną dla tzw. konsumentów. Ten dział jest ogólny więc nie będę tu lamentować nad tymi "nowoczesnymi" produktami firmy.

Pozdrawiam,

Pewnie znów przez kilka dni będę zbanowana.

renia