anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

konkurs "zanim wybije północ"

profile.country.pl_PL.title
blackrosa
Początkujący

konkurs "zanim wybije północ"

Witam, piszę tutaj bo nie dostałam żadnej odpowiedzi na moje maile, a może akurat ktoś się orientuje, czy nagrody z tego konkursu zostały już rozesłane?

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
blackrosa
Początkujący

nikt nie ma zadnych iwadomosci? a moze jakis inny adres na jaki moge w tej sprawie napisac niz podany na stronie konkursu w zakladce kontakt, bo tam nikt mi nie odpowiada... :( troche to nie za ciekawa sytuacja...

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Z informacji jakie otrzymałem wynika, że konkurs zostanie rozwiązany do przyszłego piątku ( 28 maja 2010 r. ).

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
blackrosa
Początkujący

co to znaczy rozwiązany? no bo wyniki konkursu" zanim wybije północ" już są od dłuższego czasu, nie wiem tylko czy ruszyło już wysyłanie nagród, bo nie otrzymałam żadnej wiadomości o wygranej na maila. I nie jestem pewna czy mam wpisane wszystkie dane teleadresowe, ale nie jestem w stanie tego stwierdzić i ewentualnie uzupełnić, bo po zalogowaniu się na "my sony", nie widzę takiej opcji.

p.s dziękuję za odpowiedź:)

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

W związku z tym, że konkurs nie był organizowany przez Forum Sony, otrzymałem jedynie ogólną informację na jego temat. Wszelkie formalności dotyczące tego konkursu ( m.in. informacja o wysyłce nagród ) powinny zostać zamknięte do 28 maja. Proszę o cierpliwość.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
blackrosa
Początkujący

ok. Serdecznie dziękuję za zainteresowanie moją sprawą i wyduszenie tej informacji :) bo dla mnie było to niestety awykonalne, pomimo wysłaniu 2 czy 3 wiadomości z prośbą o informację.

Pozdrawiam ;)

profile.country.pl_PL.title
blackrosa
Początkujący

eh, no i niestety nadal ciasza... :(

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

blackrosa napisał(a):

eh, no i niestety nadal ciasza... :(


Jest niedziela.