anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja SONY

Cannabi5
Początkujący

Gwarancja SONY

jezeli zakupielm swój odtwarzacz Sony- Walkman przez internet w sklepie z Holandi i mam fakture zakupu a nie mam podbitej tej kartki z "miedzynarodowa gwarancja" to czy mam możliwośc serwisowania swojego sprzetu w ramach gwarancji producenta w jendym z salonów w moim miescie ?? jest takie coś ze produkty moge serwisowac na calym swiecie z dowodem zakupu ?? czy nie ebdzie problemów z obsługa klienta /?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Bardzo ważnym dokumentem jest czytelny dowód sprzedaży. Jeżeli zakup miał miejsce w jednej strefie ekonomicznej ( np. Unia Europejska ), paragon/faktura zawiera datę nabycia, model produktu oraz nazwę sklepu, bezpłatna pomoc jest możliwa nawet jeżeli sprzedawca nie wypełnił karty gwarancyjnej.
W przypadku wątpliwości, proponuję bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta Sony Poland:

Tel. 0 801 500 500 lub 22 / 33-88-700 ( Pn. - Sob.: 8 - 22, Niedziela: 10 – 18 )
E-mail: sonyinfo.pl@eu.sony.com

Szczegółowe Warunki Europejskiej Gwarancji zostały zamieszczone na stronie:

http://www.sony.pl/article/id/1175002577055/page/1

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
Cannabi5
Początkujący

posiadam czytelną fakture z data zakupu i dokładnym opisem produktu, sprzęt zakupiłem w marcu tego roku więc gwarancja jeszcze obejmuje ewentualne naprawy produktu w dowolnym autoryzowanym serwisie Sony, bez konieczności odsyłania produktu do Holandi (tam został zakupiony)