anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gdzie mogę wysłać uwagi o produkcie?

LuCkY2015
Nowicjusz

Gdzie mogę wysłać uwagi o produkcie?

Gdzie mógłbym wysłać uwagi o produkcie żeby decydenci Sony to przeczytali i zrobili poprawki?

Jestem posiadaczem już drugiego bezprzewodowego walkmana sony nwz-ws615. Jako goniec rowerowy używam go 5/7 w tygodniu non stop. Napisałem już recenzje ale denerwują mnie dwie rzeczy, mianowicie brak informacji o wyczerpującej się baterii, nagle "POWER OFF" i dead. ponadto brak przewijania piosenek. Mogliby też dać obsługę przez Smartwatch'e.

Gdzie można zgłosić uwagi?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Możesz swoje uwagi opisać dokładnie tutaj, a my przekażemy je wyżej i może zostaną uwzględnione jako update oprogramowania lub przyszłych konstrukcji.

LuCkY2015
Nowicjusz

Ok, więc konkretnie.

1. Brakuje ostrzerzenia o rozładowującej się baterii. Powinni dodać głos że zostało np. 15%, podobnie jak dodali głos informujący co jakiś czas że słucham za głośno "Volume level too high".

2. Brak możliwości przewijania piosenek. W pierwszych modelach był Zappin Mode. W nowym NWZ-WS615 nie ma zappin, może i dobrze, ale przewijanie by się przydało!

3. Brak kontroli przez Smartwatch 2. Prawdopodobnie też Smartwatch 3, bo nic nie znalazłem. Jedynie można zmieniać piosenki z zegarka w trybie Headphones, ale tylko mp3 które są "na telefonie", po połączeniu Bluetooth, jednak nie czyta listy piosenek bezpośrednio z pamięci walkmana co utrudnia znajdywanie utworów po wykonawcy. Słucham mase trance-house i chciałbym zapamiętywać wykonawców, ulubione tracki itd.

4. Może to za wiele, jednak świetnie by było jednym przyciskiem tworzyć liste ulubionych piosenek by potem włączać ją na żądanie. Podczas mojego kilkuletniego pobytu w USA bawiłem się radiem satelitarnym Sirius który ma taką opcję, zaznacza się ulubione piosenki, takie tagi. Potem gdy leci na radiu ulubiona piosenka to display daje znać i można przełączyć. Taką technologię można by zmodyfikować by tworzyć listy na walkmanie bez używania komutera.

 

Jestem wielkim fanem Sony i czekam z niecierpliwością na nowe modele Walkman.