anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bezpłatne warsztaty fotograficzne SONY

Creatoor
Początkujący

Bezpłatne warsztaty fotograficzne SONY

Sklep Cyfrowe.pl, autoryzowany partner Sony, zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów dla użytkowników aparatów marki Sony.

O warsztatach
Program obejmuje zajęcia m.in. z następujących tematów: Podstawy fotografowania, Architektura, Portret, Makro. Jeśli tylko pogoda pozwoli zajęcia odbywać się będą w plenerze.

Będzie to wyjątkowa okazja by poznać i wypróbować szeroką gamę aparatów i obiektywów marki Sony.

Na zakończenie wszystkie prace będą oceniane przez prowadzących i przez samych uczestników. Dla autorów najlepszych zdjęć pleneru przewidziane są atrakcyjne nagrody od firmy Sony i sklepu Cyfrowe.pl.

Dla kogo
Szkoła fotografowania Sony jest przeznaczona nie tylko dla początkujących; zapraszamy również średniozaawansowanych i zaawansowanych miłośników fotografowania. Program warsztatów jest tak ułożony, że każdy będzie mógł uczestniczyć w części, która go interesuje.

Na warsztaty zapraszamy przede wszystkim użytkowników lustrzanek Sony Alpha, ale również zaawansowanych aparatów kompaktowych, planujących w niedługim czasie zmianę swojego aparatu na lustrzankę.

Kiedy i gdzie
Spotkania będą odbywać się w soboty, w różnych miastach Polski.
Harmonogram spotkań:
12.09 Warszawa
26.09 Katowice
24.10 Gdańsk
14.11 Poznań

Warunki uczestnictwa
Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Wypełnienie zgłoszenia na tyle szybko aby uzyskać miejsce na warsztatach! Liczba miejsc jest bardzo ograniczona!
Wybierz miasto i zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji i rejestracja na stronie http://www.cyfrowe.pl/warsztatysony.html

43 ODPOW. 43
profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

# 12.09. Warszawa - Lista zamknięta, zapisy zakończone. :(

Creatoor
Początkujący

Ja od początku wpisałem się na Poznań. Było raczej do przewidzenia, że Warszawa będzie oblężona. Dawaj na Poznań!

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Ja też chce ... ale za każdym razem wyskakuje mi "wprowadź poprawny kod" :cry: :cry: :cry:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
Creatoor
Początkujący

Radzę korzystać z Firefoxa podczas rejestracji.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Creatoor napisał(a):

Radzę korzystać z Firefoxa podczas rejestracji.


Creatoor Bardzo dziękuje :smileythumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Nie wiedzialem gdzie to wstawic :P
Szkoda tylko ze sponsorem jest Canon ale ja i tak ide :P trzeba pokazac Sony A900 power :D
http://www.cyfrowe.pl/warsztatycanon.html

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Szkoda tylko że Katowickie są wtedy kiedy plener w Ustroniu

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Jakby co ja bede w Gdansku :))

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Panowie a dlaczego Canon :c7
Nie lepiej tutaj http://www.cyfrowe.pl/warsztatysony.html

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________