anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Time-Lapse App - zdjecia poklatkowe

profile.country.PL.title
nnawrot
Nowicjusz

Time-Lapse App - zdjecia poklatkowe

Mam problem z instalacją zdjęcia poklatkowe na Sony a6300, a właściwie z samym zakupem. Przechodzę wszystkie kroki, łączę komputer z aparatem i w momencie kliknięcia: "Kup Zdjęcia poklatkowe" (poniżej)

ostatni krok.PNG

nie przenosi mnie na stronę płatności tylko na "podstawowe informacje o koncie" (zdjecie poniżej)

 

infookoncie.PNGDodam, że nawet doładowałem konto i wpisałem kartę, więc na koncie mam 60zł + podpiętą kartę. Sprawdzane na różnych przeglądarkach i komputerach. Co robię źle? Ktoś pomoże rozwiązać?

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
radomal
Użytkownik

Przyłączam się do tematu. Próbowałem kupić aplikację na a6000. Poddaję się. 

profile.country.PL.title
mrozobd
Poszukiwacz

Mam ten sam problem. Dokładnie taki sam. Walczyłem z tym już 2 dni i do niczego nie doszedłem... Próbowałem zainstalować aplikację na a7

profile.country.PL.title
nnawrot
Nowicjusz

Czyli pozostaje skontaktować się z pomocą techniczną Sony. Wydaje mi się, że to najodpowiedniejsze miejsce. chciałem napisać, ale jak się okazało formularz również nie działa. Sprawdźcie jak możecie.

 

Jako, że za tydzień wyjeżdzam i program będzie mi potrzebny na pewno zadzwonię w poniedziałek na infolinię. Dam wam znać. A póki co spróbujcie może napisać wiadomość. Może tylko mi nie działą https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

 

A bo u mnie wysyłanie formularza wygląda tak:

formularz1.JPG

 

formularz.JPG

 

profile.country.PL.title
mrozobd
Poszukiwacz

Cześć. Słuchajcie, po kilku dniach postanowiłem spróbować jeszcze razi i... udało się. Nic innego nie zrobiłem, a w momencie kiedy wcześniej wyrzucało mnie na stronę z moimi podstawowymi danymi, teraz pokazało się takie coś i mogłem dokonać zakupu z pieniędzy z portfela Sony:sony.JPG

Być może mieli jakieś lagi na serwerach, nie mam pojęcia. Spróbujcie jeszcze raz

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Super wiadomość, mam nadzieję że będziesz zadowolony z efektów uzyskanych za pomocą aplikacji i pochwalisz się nimi na forum.
profile.country.PL.title
mareczek87ww
Poszukiwacz

A jam ma pytanie.

Da się zrobić filmiki razem ze zdjęciami w formacie RAW? Czy tylko jpg?

profile.country.PL.title
Suchero88
Poszukiwacz

Witam, 

czy udało się rozwiązać ten temat? 

U mnie klikając opcje "Zamów i zapłać" kompletnie nic się nie dzieje. 

Powiem że próbowałem najpierw przez pay pal, potem podpiąłem karę bezpośrednio a na końcu doładowałem konto co powinno być najlepszym rozwiązaniem. 

Dodam że aparat podpięty, prawidłowo wykryty - spróbowałem nawet pobrać jakąś darmową aplikacje i nie było problemu z pobieraniem i instalacją, 

Dziwi mnie to bo jak człowiek chce już coś prawilnie kupić to pojawia się problem z zrealizowaniem płatności - nie wiem czy sony nie chce zarabiać pieniędzy?

Suchero88_0-1618841080918.png

 

 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, spróbuj zakupić aplikację bezpośrednio z aparatu.
profile.country.PL.title
Suchero88
Poszukiwacz

Cześć, dzięki za odpowiedź,

rzeczywiście tego nie napisałem ale też tak próbowałem, pojawia się dokładnie te samo okno gdzie jedynym działającym przyciskiem jest "anuluj".