anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sigma 70-200 F/2.8 APO EX DG HSM MACRO II - szukam opini

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Sigma 70-200 F/2.8 APO EX DG HSM MACRO II - szukam opini

Witam.

Chciałbym zapytać czy jest na tym forum uzytkownik takiego obiektywu?
Sigma 70-200 F/2.8 APO EX DG HSM MACRO II
Chętnie usłyszałbym jakie macie zastrzeżenia lub za co chwalić taki obiektyw.
Jest kilka testów jednak wrażenia z pierwszej ręki lepiej do mnie trafiają.
Choruję jak dziecko na punkcie tego szkła, ale nie mam możliwości zabawy takim przed zakupem a nie chciałbym się zawieść.

Potrzebuje jakiegoś jasnego szybkiego tele ale nie takiego który kosztuje pięciu tysięcy.

Z góry dziękuję.
A.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

może te linki Ci coś pomogą:

link 1

link 2

link 3

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Fajna i przydatna lektura.
Dzieki.

radian
Początkujący

hej :) temat jeszcze z ubiegłego roku, ale może te parę słów się przyda...
używam tego obiektywu od kilku miesięcy i ani chwili nie żałowałem zakupu! sam nie jestem specem, więc przed wyborem przeglądałem internet... przez chwilę myślałem o Tamronie, ale decyzja zapadła po lekturze tego artykułu: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7365" target="_blank" target="_blank

widzę, że mieszkasz w Krakowie... ja właśnie tam go kupiłem :) obiektyw wykorzystuję przede wszystkim do fotek sportowych - piłka ręczna (kilka fotek zamieściłem w Galerii), a jak wiadomo skoro ręczna to i hala - dlatego szukałem jasnego szkła ze stałym światłem
brak czasu sprawia, że nie za wiele bawiłem się z nim gdzieś indziej, ale jak już to z efektów jestem zadowolony, jak pisałem trudno mi tu rzucać jakieś spec-opinie, ale fajnie ostrzy, oczywiście napęd HSM działa bezgłośnie, dobrze oddaje kolory - dla mnie bomba
aha... jakoś wykonania - bez dwóch zdań bardzo dobra!!!
jest wart swojej ceny - polecam gorąco i jakby co pisz... postaram się odpowiedzieć :)
pozdrawiam!