anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sigma 24-60/2,8 EX DG (M)

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

Sigma 24-60/2,8 EX DG (M)

Zwróciłem uwagę na ten obiektyw z oczywistych powodów :
-światło
-cena
-to już nie linia amatorska.Kolejność przypadkowa.
Po zobaczeniu recenzji na optycznych szczęka mi opadła, bo został on tam zmiażdżony.Co prawda w komentarzach ktoś sugerował, że może z Canonem jakoś się nie dogaduje, ale zbyt wielu obrońców nie znalazł.
Tymczasem znam gościa, który bardzo go chwali.Zdjęć niestety nie miałem okazji oglądać (tylko na podglądzie), ani wypróbować go bo ma inny bagnet, ale ponownie mnie tym obiektywem zainteresował.
Czy ktoś ma, używał, albo ma jakieś wiarygodne wiadomości o tej Sigmie?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

proponuję zajrzeć do najbliższego sklepu zabierając ze sobą aparat i wykonać parę zdjęć testowych

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

Pewnie tak, ale jako początkujący zawsze próbuję zapytać o opinię osób bardziej doświadczonych.
Choćby dlatego, że oni mają na ogół porównanie do innych obiektywów, a ja nie. :)
No, ale pewnie i tak skorzystam także z Twojej rady.

profile.country.pl_PL.title
Sqarpi
Początkujący

Jesli Cie interesuje ten zakres ogniskowych, to mozesz tez zainteresowac sie tamronem 17-50/2.8. Robilem nim troche zdjec, bardzo ostry obiektyw, moze troche aberuje ale nie jest najgorzej.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

sporo osób zamienia tym Tamronem kita

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

Wiele dobrego naczytałem się o tym Tamronie, ale prawda jest taka, że za niego można kupić Sigmę, MAF 50/1,7 i jeszcze na filtr jakiś by starczyło. ;)
Dlatego tak się tą Sigmą zainteresowałem.