anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Polecane torby do NEX-ów

profile.country.pl_PL.title
tomek76k7
Początkujący

Polecane torby do NEX-ów

kris:
Wątek powstał w celu dzielenia się z innymi, informacjami o używanych przez Was torbach na NEX'a wraz z akcesoriami.




Witam
Wczoraj dostałem torbę GOLLA "SHADOW" G782 jest idealna do zestawu NEX-5 + 2 obiektywy
obiektyw 18-55 leży na dnie torby następnie przegródka z tej torby a następnie NEX z naleśnikiem i lampą błyskową idealnie spasowane polecam ;)))
Pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
ac1d-----
Początkujący

Mógłbyś zrobić parę fotek takiego zestawu ? Własnie jestem w trakcie poszukiwania torby. :c18

profile.country.pl_PL.title
tomek76k7
Początkujący

sorki ale nie zaglądam tu codziennie jeżeli jeszcze cię interesują fotki to mogą być na jutro;)

profile.country.PL.title
Krzysiek.Krause
Poszukiwacz

Witam

całkiem przyjemna torba i solidnie wykonana...
http://www.futureshop.ca/en-CA/product/ ... 43706.aspx
dla ułatwienia dodam że komora wewnątrz jest zaopatrzona w swego rodzaju ściągacz ze sznurem. Dość praktyczne ale jeśli dobrze nie rozciągnie się tego ściągacza to mogą być problemy z wyjęciem aparatu - będzie wąsko.
Z zewnątrz prezentuje się całkiem fajnie. Widziałem ja w kolorze czarnym, czerwonym, fioletowym a do kupienia jest w sieci Fotojoker za 99 zł

profile.country.pl_PL.title
Touch-----
Początkujący

Jeżeli ktoś nadal szuka torby do swojego NEX'a, to z czystym sumieniem mogę polecić TBC-305 od Case Logic. W zasadzie bez problemu mieści się NEX+ 2 obiektywy (założony 18-55MM i osobno 16MM) + ładowarka + dodatkowy akumulator.
http://www.caselogic.pl/pokrowce-i-torb ... 5,768.html

Pozdrawiam

Gienek322
Początkujący

A ja podzielę się swoimi uwagami co do torby na NEX-y. Przy wyborze torby wertowałem wszystkie oferty w dziale torby fotograficzne na allegro z nastawieniem na parametry wymiarowe wewnętrzne, aby zmieścił się aparat Nex z dwoma obiektywami. Tym 18-200 i tym 18-55.
I to zarazem w wersji z podpiętym jednym jak i drugim i z nałożoną osłoną przeciwsłoneczną. Z torby miał się on dać wyjąć łatwo i być gotowym zaraz do użycia, a torba dodatkowo miała pomieścić składaną parasolkę. I w tych założeniach starałem się dobrać więc jak najmniejszą torbę, aby była znośna do noszenia i używania zarazem na codzień do noszonych niezbędników.

No i to cudo wygląda tak:
ORYGINALNA TORBA HP-KOSMETYCZKA PODRÓŻNA PREZENT
Gdyby link miałby się w przyszłości stracić, to podam, że sprzedaje je niejaki Mario2007_1
pod nazwą jaka jest na tym linku.

Od strony gdzie jest ta klapka z znaczkiem HP i ozdobnym białym szlaczkiem, jest wąska z dwudzielną przegrodą kieszeń. Zaś po drugiej przeciwnej stronie, kieszeń ma konstrukcję teleskopową. Jest tam dodatkowy dookólny zamek błyskawiczny, który uczynia na życzenie tę kieszeń nieco szerszą. W wersji z obiektywem 18-55, Nexa da się też i umieścić pionowo wraz z podpiętą osłoną przeciwsłoneczną.