anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

gdzie najlepiej i najtaniej kupic lampe hvl42

krzyho4
Początkujący

gdzie najlepiej i najtaniej kupic lampe hvl42

witam , znow moje problemy , a tym razem zastanawiam sie nad zakupem w sieci lampy hvl42 do mojej alfetki , czy zna ktos sklep godny polecenia , lub czy jest jakis co lepiej go omijac

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Ja proponuje Fotojokera :nauseated_face:
Taniej niż w marketach ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

a ja proponuję unikać sklepów z Japan w nazwie ;-)
proponuję sobie sprawdzić na skapiec/ceneo peel

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Witam najlepiej sprawdz na ceneo a co do Fotojokera to kosztuje 855 to juz jest taniej w Euro-Rtv Agd 799 a tu masz link do porownania http://www.ceneo.pl/1320618
ps a w Nikonie ta lampa kosztuje 777 i sie zastanawiam czy nie wziasc :?

krzyho4
Początkujący

ok dzieki ,ale czy ktos zna takie sklepy jak :foto basia ,e-cyfrowe,allemedia, czy warto tam kupywac jak z gwarancja

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Gwarancja jest producenta na 12 miesiecy wiec nie ma problemu ja nieraz kupowalem w necie,a teraz jednak wezme na miejcu co z tego ze za lampe zaplace okolo 700 +koszta wysylki to wole dolozyc i miec na miejscu i juz bo w wielu sklepach dostepnosc tych lamp nieraz wynosi 14 dni wiec wybor i tak nalezy do Ciebie :nauseated_face:

krzyho4
Początkujący

i tu sie zgodze z toba ,bo niem to jak dotknac i zobaczyc, zanim sie zaplaci , niz kupywac kota w worku ,wlasnie znalazlem ze allemedia jest niedaleko mnie ,i jutro tam podjade zobaczyc co i jak

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Jak kupisz lampe daj znac i opisz piewsze wrazenia pozdro :)

profile.country.pl_PL.title
zorki-----
Początkujący

Fotobasię znam i polecam. Zresztą to też jest Fotojoker. Już o tym pisałem w innym wątku.

krzyho4
Początkujący

ok lampa juz jest ,ale nie sonowski HVL tylko tumax DPT386AFZ , gdyz po dzisiejszej wycieczce (lacznie 150 km)nigdzie w okolicy nie byl dostepny od reki HVL42 ,a co do sklepow w necie to odradzam zakupy w ''allemedia '' ,lecz nie bede pisal na forum ogólnym tego co wiem ,jak ktos jest zainteresowany odpowiem na priv.... wrazenia jak na kilka pierwszych blyskow niczego sobie calkiem niezle