anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: Tadeusz - jesień w górach

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Re: Tadeusz - jesień w górach

Ponieważ miałem przyjemność i możliwość być akredytowanym photographem :rolling_eyes:
Na_170035.jpg
Na_170040.jpg

PS. poprawiłem kompresję - myślę, że jest lepiej - sorry.

cdn.

------------------------------
fotoamator
1 376 ODPOW. 1 376
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

shprot, krzys1977, dzięki :c22 "Sesja" to kilkuminutowy spontan, w przerwie między deszczem, a ulewą ;)

shprot napisał(a):

zawiasy i klamka walą po oczach

Wiem, ale musiałęm otworzyć te drzwi - za nimi był... no, bałagan :c20

krzys1977 napisał(a):

Na portretach Tadziu to ja się nie znam.

To tak, jak ja Krzychu, ale czasem trzeba jakiś popełnić :c20

Jeszcze dwa z tamtej "sesji" i już Was nie męczę. Potem będą tradycyjnie zwierzątka, roślinki i może zabytki :smileymrgreen:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

19. Jak dla mnie OK. ;)
29. Ja bym rozjaśnił takie ponure, ale to może być też wina mojego monitora. :|

Ale ja się nie znam na portretach. :nauseated_face:

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Krzysiu, obrabiane na netbooku... U mnie jest jasne i radosne :D Ale dopiero w domu będę wiedział, jak jest naprawdę :|

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Na portretach to ja się nie znam, więc po chłopskiemu - z fotek 29 najbardziej mnie się podoba.

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Rutek :c22

Dwa nieportretowe

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Widokówka - pijąc piwko nad zatoczką... hmmm..., nie wiem co z fotką zrobiłeś Tadeusz , ale mnie się podoba :thumbsup: (czyżby suwaczki poszły w ruch).

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

lubię takie zatoczki :)

..shprot..
Tommygun------
Początkujący

Z tym postatnim, to trochę przesadziłeś Tadeuszu

:c25 No właśnie - woda wylała mi się z lewej strony monitora, ostro leci w lewo... No i dwa, dramatyczne niebo, dlaczego nie ale z kontrastem mogłeś się bliżej zatrzymać i przyjrzyj się horyzontowi z lewej, zbyt mocno odcina się od nieba i dodatkowo tam w drzewach są jakieś białe plamki, podobnie z prawej blisko krawędzi. Wygląda jakbyś zrobił fotomontaż :c34 No i szkoda, że z krawędzi dolnej wyrasta łódka, latarnia, drzewa, lepiej by było jednak pokazać je w całości.

Ładne miejsce.



Jeszcze do wcześniejszego, tj. "żwirownia 3" jeżeli będziesz miał okazję być tam jeszcze, to zabierz jakieś tele i spróbuj sfotografować same schody, kontrastowe niebiesko-żółte kolory i wyraźny rytm mogą dać po położeniu bardzo fajną, rytmiczną abstrakcję (ale ja mam może spaczone spojrzenie nakierowane na wyszukiwanie takich części różnych budowli i urządzeń) :c20

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Panie Tadeuszu widokówka rewelacyjna :thumbsup: , aż chciałbym się tam znaleźć :) .

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja mam podobne zdanie jak Tommy - niebo wygląda jak nie z tej bajki, wkleiłeś?