anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Paulina

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Paulina

Chcialabym sie podzielic z wami moimi foteczkami zdjatka robie od roczku panasoniciem lumixem DMC-FZ7. :D

931 ODPOW. 931
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Dzieki kropka :)
Jak będzie coś świeżego zapraszam...

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

troszke wiosennych kwiatków w Moim wykonaniu...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Wszystkie trzy strzały na pomiarze matrycowym światła (matrycowy = szeroki czy jak tam inaczej jeszcze na to mówią). Lepszy efekt uzyskałabyś zmieniając pomiar światła na punktowy - interesują Cię na zdjęciu tylko kwiaty,tło masz rozmyte, więc potrzeba tylko pięknie naświetlić kwiatki a u Ciebie wyszły miejscami przepalone.
Robisz postępy - widać po zdjęciach. Wszystko robione kitowym szkłem, czy może stałoogniskową 50mm?

6 i 7 dobre, 8 już zbyt surowa

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Deviant napisał(a):


Robisz postępy - widać po zdjęciach. Wszystko robione kitowym szkłem, czy może stałoogniskową 50mm?


Dziekki za pozostawione słowo :D
Jesli chodzi o szkiełko to kitowym dla Mnie to i tak spora odmiana w swojej poczciwej hybrydzie obiektywu nie Miałam samo golusieńkie body...

Creatoor
Początkujący

Co do światła to Deviant już powiedział co trzeba. AF i pomiar punktowy, więcej ostrości, kontrastu i nasycenia. Nie mścij się z ISO 100, zmień spokojnie na 200 uzyskasz przy tej samej przysłonie szybszą migawkę i bardzie rozmyte tło. Jeśli robisz zoomem to nie obawiaj się dać ogniskową wyższą na maxa.
Przy tego typu fotka pomyśl o statywie. Wytrwałości! Ćwicz dalej i śmiało pytaj prezentując efekty.
Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Dziękuje postaram sie dostosować do cennych (już zapisanych w notesie...) rad
poćwiczę i jeśli coś Mi się uda bądz nie będzie chciało na pewno zapodam...
pozdrawiam

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

W porównaniu do kory - nie tego nie da się porównać... te są lepsze :D
Miło widzieć czynione postępy.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

:slight_smile: cos czuje ze ta kora bedzie Mnie przesladować co Mnie podkusiło...ale dzięki...

profile.country.pl_PL.title
norobob
Początkujący

mi 8 najbardziej

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

A mi ósemka z kolei ale nie zawsze muszę się zgadzać z przedmówcą :nauseated_face:
Bardzo sympatyczna seria kwiatkowo-gałązkowa :)