anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Play Memories Mobile w RX 10 - nie działa film !!!

ROZWIĄZANE
-Piotr-
Użytkownik

Play Memories Mobile w RX 10 - nie działa film !!!

Aplikacja nie obsługuje filmu w RX 10, tylko można zdalnie robić zdjęcia. Może wiecie czy da się to obejść, lub jakiś alternatywny program, czy sony zamierza coś z tym zrobić, odpiszcie cokolwiek, sprzęt za 4 tyś zł z takim defektem, wstyd dla sony

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Witaj, funkcje dostępne w Play Memories Mobile (PMM) są różne w zależności od podłączonego urządzenia.

Aktualnie, dla aparatu RX10, dostępna jest funkcja zdalnego pilota tylko dla trybu zdjęciowego. Sytuacja może się zmienić wraz z aktualizacją oprogramowania układowego aparatu lub aplikacji PMM.

 

Lista dostępnych funkcji w zależności od urządzenia

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Witaj, funkcje dostępne w Play Memories Mobile (PMM) są różne w zależności od podłączonego urządzenia.

Aktualnie, dla aparatu RX10, dostępna jest funkcja zdalnego pilota tylko dla trybu zdjęciowego. Sytuacja może się zmienić wraz z aktualizacją oprogramowania układowego aparatu lub aplikacji PMM.

 

Lista dostępnych funkcji w zależności od urządzenia

profile.country.PL.title
user_jgora
Poszukiwacz

Tryb zdjęciowy też nie powala - poza zoomem i migawką zero możliwości sterowania funkcjami aparatu 😞

Drogie Sony - jestem rozczarowany.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Tak jak mówiłem, z każdym aparatem możliwości aplikacji są inne, w jednym wyzwolisz tylko migawkę, w drugim ustawisz całą ekspozycję.

-Piotr-
Użytkownik

Witam, dziekuję za odpowiedź, szkoda że nie doczytałem tego wcześniej,
bardzo ubolewam nad tą wadą, że nie mogę wyzwolić nagrywania filmu,
pewnie wybrałbym model panasonica fz1000, za kwotę blisko 4000 zł taka
wpadka... nie wie pan czy wogole planowana jest taka zmiana?
pozdrawiam Piotr

---
Ta wiadomość e-mail jest wolna od wirusów i złośliwego oprogramowania, ponieważ ochrona avast! Antivirus jest aktywna.
http://www.avast.com
-Piotr-
Użytkownik

Jak w temacie, czy ktoś może wie czy szykują się jakieś zmiany w tej kwestii, czy PMM zacznie obslugiwać film w RX10 ?