anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC HX300 Usuwanie filmów z podglądu

ROZWIĄZANE
gonia0206
Nowicjusz

DSC HX300 Usuwanie filmów z podglądu

Dzień dobry.. Posiadam aparat Sony DSC HX300.

Sytuacja wygląda nastepująco - większośc funkcji działa jak należy - podłączam aparat do komputera i większośc plików mogę swobodnie usuwać, nie wyświetlają mi się one w podglądzie zdjęć w aparacie.

Mój problem dotyczy usuwania FILMÓW - po skasowaniu filmów z karty pamięci i z pamięci wewnętrznej, ich 'pierwsza klatka' nadal widnieje w podglądzie galerii w aparacie. (Innymi słowy - czyszczę zupełnie wszystkie pliki z obu pamięci, a te klatki i tak się pokazują po uruchomieniu aparatu i przejściu do poglądu galerii).

1.JPG

Dalej - Widoczna jest klatka - jednak po naciśnięciu przycisku uruchomienia wyświetla się komunikat "Wyświetlenie pliku niemożliwe".

2.JPG

Gdy chcę plik usunąć ręcznie w aparacie - "Plik chroniony".

3.JPG

Gdy chcę usunąć ochronę - Komunikat "Odzyskiwanie danych. Proszę czekać",po czym aparat automatycznie 'wychodzi' z galerii, ekran na chwilę robi się czarny, a zaraz włącza się tryb gotowy do zrobienia zdjęcia, a po powrocie do galerii okazuje się,że filmik, a raczej jego klatka, nadal pozostaje chroniony. (Ochronę ze zdjęć mogę usuwać, problem jest tylko z filmami).

4.JPG5.JPG6.JPG

Załączam zdjęcia jak to wygląda krok po kroku.
Będę wdzięczna za każdą pomoc!
Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Najlepiej jak sformatujesz kartę w aparacie zamiast kasować pliki z poziomu komputera.

Ale jeśli już kasujesz w ten a nie inny sposób sprawdź jeszcze ukryte foldery na karcie pamięci.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Najlepiej jak sformatujesz kartę w aparacie zamiast kasować pliki z poziomu komputera.

Ale jeśli już kasujesz w ten a nie inny sposób sprawdź jeszcze ukryte foldery na karcie pamięci.