anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-H5

profile.country.pl_PL.title
haku73
Początkujący

DSC-H5

Witam,mam aparat bez języka polskiego w menu i chciałbym się dowiedzeć, czy można to jakoś zmienić?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,


Niestety nie posiadam modelu Cyber-Shot DSC-H5 więc trudno mi precyzyjnie odpowiedzieć.


Może inaczej.

Czy aparat został zakupiony w Polsce, ewentualnie na terenie krajów Unii Europejskiej?


Instrukcja aparatu w języku polskim posiada obrazki, które pozwalają sądzić, iż menu może być w języku polskim. Gdyby aparat był zakupiony w strefie np. USA/Kanada albo Dalekiego Wschodu to na 100% nie będzie posiadał języka polskiego.


Jeśli to coś pomoże to podaję link do instrukcji:


http://pdf.crse.com/manuals/2673176911.pdf


Postaram się wyjaśnić dla Ciebie to zagadnienie.

profile.country.pl_PL.title
haku73
Początkujący

Witam, niestety nie wiem gdzie aparat został zakupiony pierwotnie.Zakupiłem go niedawno jako używany.Instrukcję ściągnąłem już wcześniej .Aparatu da się używać bez problemu,choć nie ukrywam,że z polskim menu byłoby prościej.Dziękuję za Twoje zainteresowanie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Skoro nie mamy pewności co do pochodzenia, to jeśli w zakładce z wyborem języka nie ma j.polskiego, obawiam się, że wczytanie tego nie jest możliwe. Zazwyczaj wiąże się to z kosztowną wymianą elektroniki (płyta główna). Mam jednak nadzieję, że uda Ci się rozpracować w pełni menu i będziesz zadowolony z aparatu.


Jeśli miałbyś jakiś problem z rozszyfrowaniem danej funkcji, proszę pytaj śmiało - jesteśmy tu po to by pomóc. :slight_smile:


Pozdrawiam,