anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Przykładowe zdjęcia - wysokie ISO

profile.country.pl_PL.title
piskrob
Nowicjusz

Przykładowe zdjęcia - wysokie ISO

nie wiem w którym wątku powinienem to pisać, chciałbym zobaczyć jakieś wasze zdjęcia na pełnej klatce przy większym ISO. Mam teraz 700-tkę przymierzam się do czegoś mocniejszego i potrzebuję waszej pomocy w powyższym temacie,

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
trutak
Użytkownik

http://kurtmunger.com/sony_iso_compsid108.html

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Pedros napisał(a):

nie wiem w którym wątku powinienem to pisać, chciałbym zobaczyć jakieś wasze zdjęcia na pełnej klatce przy większym ISO. Mam teraz 700-tkę przymierzam się do czegoś mocniejszego i potrzebuję waszej pomocy w powyższym temacie,


Nie wiem czego oczekujesz. Ja z tego aparatu jestem b.zadowolony, ale ja nie jestem szumofobem oglądającym pliki na monitorze z 300% powiększeniem :P
Kiedyś wstawiałem porównanie na wysokim ISO przy obróbce różnym softem:
LINK 1
LINK 2

Przy wysokich czułościach grunt to dobrze naświetlić, dobrze dobrać WB, robić w RAWach i obrabiać IDCv3 lub PS ACR6/LR3

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
piskrob
Nowicjusz

Kris, masz gdzieś zdjęcia albo może byś mi podesłał na e-mail ze 3 sample *.jpg całe zdjęcia
takie z zakresu 1600 i 3200 ISO

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Pedros napisał(a):

Kris, masz gdzieś zdjęcia albo może byś mi podesłał na e-mail ze 3 sample *.jpg całe zdjęcia
takie z zakresu 1600 i 3200 ISO


Wiesz co - muszę poszukać, może znajdę dokładnie te fotki, które tam wstawiłem :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
piskrob
Nowicjusz

może to być zwykły strzał z teraz np. mam sporo szpejostwa i chyba nadszedł czas na FF a nie chcę zmieniać całego systemu.

profile.country.pl_PL.title
Style-----
Nowicjusz

Bardzo ładne porównanie znajdziesz tutaj LINK

Maniek70
Początkujący

dodatkowo przyłącze się do tematu mam podobny problem chce kupić FF lecz tu i tam czytałem i słyszałem że 900 mocno szumi, faktycznie przegladałem te fotki z tego postu i można powiedziec trochę szumi,( ale czy mocniej od konkurencja?) ale żeby mieć pełną wiedzę najlepiej jest sprawdzić jak szumi nikon i canon i czy sony szumi wiecej chyba tak bo taka jest ogólna opinia.
Ale mam inne pytanie wiadomo że Sony już wie że 900 trochę szumi i mam nadzieję że następce wypuści poprawionego tylko kiedy może to nastąpić czy ptaszki coś spiewają czy coś robią a może znana jest jakaś premiera pełnej klatki ?