anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z lampą błyskową

antonm
Początkujący

Problem z lampą błyskową

Witam
Pare dni temu kupiłem alfe 390 ,dosłownie po 3 dniach zgasła lampa błyskowa.Jak robię zdjęcia nawet z wymuszeniem lampy otwiera sie ale nie błłyska.Czy jest możliwość że jest coś pobabrane w ustawieniach ,czy raczej padła lampa . Oddał bym aparacik do serwisu ale za tydzień mam komunię córki i nie ma pewności że wróci ,a ja kupiłem go miedzy innymi na tę okazję .No i zdrugiej strony cięszko mi uwierzyć że po 3 dniach padła lampa zrobiłem może z 100 zdjęć .Pmocy :c31

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Możliwe, że namieszałeś coś w ustawieniach, ale tu przydałoby się przykładowe zdjęcie.
Jeśli padła lampa to najlepiej skontaktować się w tej sprawie z serwisem. Chłopaki działają szybko.
Możesz również spróbować wymienić produkt w sklepie.

C.S.I. FOTO I VIDEO
ul. Żytnia 15
01-015 Warszawa
http://www.e-csi.pl" target="_blank
e-mail: info@e-csi.pl" target="_blank
tel. 022 3792090
fax. 022 3792091

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj
Zarówno aparat, jak i sama lampa to tylko urządzenie. Mechaniczno-elektroniczne i jak każde ma prawo się zepsuć - m.in. na taka okoliczność wymyślono "gwarancję".

Masz dwie drogi - reklamację w sklepie - towar niezgodny z umową i muszą Ci wymienić. Tyle, że... nie muszą od ręki. Ale warto sprawdzić.
Druga możliwość, to skorzystanie z gwarancji - serwis CSI działa naprawdę błyskawicznie i jeśli nie padło coś rzadkiego, co trzeba dopiero sprowadzić, to aparat dostaniesz z powrotem maksymalnie po dwóch dniach. Tylko warto się wczesniej umówic telefonicznie - i wysyłkę zrobić samodzielnie, nie przez sklep.

Powodzenia!

------------------------------
fotoamator
antonm
Początkujący

Dzięki za odpowiedzi ale zaczekam wyśle go po komuni,wolę nie ryzykować.Bawiłem się troszkę i w trybie bez lampy wychodzą nawet wmiarę poprawne zdjęcia nawet w półmroku.