anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A580 z usa...

7033-----
Początkujący

A580 z usa...

:c10 Witam :c10 ,jestem nowym użytkownikiem waszego forum i zarejestrowałem się tutaj po to aby zadać wal pare pytań ,ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć na nie wyczerpującej odpowiedzi.
Mianowicie czy ktoś z Was orientuje się czy w :c56 580 z usa znajdę polski język?
Stoję przed wyborem czy nie kupić w/w puszki w Polsce czy może przy okazji pobytu w usa, zachęca mnie do kupna w usa cena która różni sie cenu w polsce o ok. 1500zł.
Mam zamiar zajmować się fotografią profesjonalnie, więc zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej byłoby kupić długo oczekiwana :c56 77 ,ale wieśći na jej temat nie są zbyt optymistycze...

Prosze o odpowiedzi i z góry dzięki

25 ODPOW. 25
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

:c10 Witam :c10 ,jestem nowym użytkownikiem waszego forum i zarejestrowałem się tutaj po to aby zadać wal pare pytań ,ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć na nie wyczerpującej odpowiedzi.
Mianowicie czy ktoś z Was orientuje się czy w :c56 580 z usa znajdę polski język?
Stoję przed wyborem czy nie kupić w/w puszki w Polsce czy może przy okazji pobytu w usa, zachęca mnie do kupna w usa cena która różni sie cenu w polsce o ok. 1500zł.
Mam zamiar zajmować się fotografią profesjonalnie, więc zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej byłoby kupić długo oczekiwana :c56 77 ,ale wieśći na jej temat nie są zbyt optymistycze...

Prosze o odpowiedzi i z góry dzięki


Kupując DSLR SONY z innej dystrybucji niż europejska nie będziesz miał polskiego języka (nie ma możliwości "wgrania"), ani też gwarancji, a dokładniej będziesz miał gwarancję, ale tylko w USA.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Mam zamiar zajmować się fotografią profesjonalnie,

Jeśli zajmujesz się fotografią profesjonalnie, to najlepiej sam (na bazie własnych doświadczeń zawodowych) określisz, czego potrzebujesz. Jeśli dopiero uczysz się fotografować, to najlepszym wyborem będzie jakiś tani model "entry-level" - za kilka lat, gdy już zostaniesz profesjonalistą, wybierzesz dla siebie odpowiedni model...
zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej byłoby kupić długo oczekiwana :c56 77 ,ale wieśći na jej temat nie są zbyt optymistycze...

:c56 77 - nie ma takiego modelu. A więc nikt Ci nie doradzi, czy warto kupić nieistniejący aparat. A wieści na temat modelu, który ma się pojawić, który wielu nazywa A77, są bardzo zachęcające :smileythumbsup: Nie wiem, skąd ten pesymizm?

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

Nie wiem, skąd ten pesymizm?


Bo SLT to zło, nie wiedziałeś? :P

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kuraq napisał(a):

Tadeusz napisał(a):

Nie wiem, skąd ten pesymizm?


Bo SLT to zło, nie wiedziałeś? :P


Internet i telefony komórkowe też :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

kris napisał(a):

kuraq napisał(a):

Tadeusz napisał(a):

Nie wiem, skąd ten pesymizm?


Bo SLT to zło, nie wiedziałeś? :P


Internet i telefony komórkowe też :nauseated_face:


Empirycznie przekonałem się zarówno do internetu jak i telefonów. Niech ktoś mi podaruje SLT na testy :D

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kuraq napisał(a):

Empirycznie przekonałem się zarówno do internetu jak i telefonów.

A ja, równie empirycznie do SLT. Liczę na to, że nowa puszeczka będzie jeszcze bardziej dopracowana i wygodna w użyciu :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
7033-----
Początkujący

Od 3-4 lat posiadam lustrzankę :c56 300 i dzieki niej poznalem "tajniki fotografii" i ona rozpalila we mnie chęć fotografowania,dzieki niej bardzo dużo sie nauczylem,poznalem sporo funkcji a nawet dobrze radzilem sobie z fotografowaniem pożyczonyą alfa850.Chcę się kształcić pod katem fotografii i daltego chcę już kupić porządny sprzęt który za 2-3 lata nie bedzie bardzo przestarzaly.Ide od nowego roku szkolnego do technikum fotograficznego, czuje ze z moja a300 dalej bd stal w miejscu jesli nie kupię czegoś świerzszego.Nie mam zamiaru zmieniać systemu bo już sie "wpakowałem" w sony..

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Od 3-4 lat posiadam lustrzankę :c56 300 i dzieki niej poznalem "tajniki fotografii" i ona rozpalila we mnie chęć fotografowania,dzieki niej bardzo dużo sie nauczylem,poznalem sporo funkcji a nawet dobrze radzilem sobie z fotografowaniem pożyczonyą alfa850.Chcę się kształcić pod katem fotografii i daltego chcę już kupić porządny sprzęt który za 2-3 lata nie bedzie bardzo przestarzaly.Ide od nowego roku szkolnego do technikum fotograficznego, czuje ze z moja a300 dalej bd stal w miejscu jesli nie kupię czegoś świerzszego.Nie mam zamiaru zmieniać systemu bo już sie "wpakowałem" w sony..



A możesz powiedzieć co Cię ogranicza?
Jaką fotografią się interesujesz i pod kątem jakiej fotografii będziesz się kształcił?
Jeżeli uważasz, że z A300 będziesz stał w miejscu to nie kupisz żadnego sprzętu, który zadowoli Cię na dłużej niż 2-3 lata.
Faktycznie, A300 do reportażu nie jest może super aparatem ale do studia spokojnie da radę. Na Twoim miejscu zwróciłbym uwagę na obiektywy bo to one w głównej mierze odpowiadają za zdjęcie.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Popieram Piotra, jak zwykle pisze rzeczowo i na temat


sprzęt który za 2-3 lata nie bedzie bardzo przestarzaly.


Od siebie dodam tylko, że tak dobrze to nawet w Erze nie ma :D Elektronika mentalnie starzeje się bardzo szybko.