anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KDL-32W705B - Problem z SonyEditor

rafszymk
Poszukiwacz

Sony Bravia KDL-32W705B - Problem z SonyEditor

Witajcie, mam problem z programem SonyEditor. Przymierzam się do wymiany dekodera Cyfrowego Polsatu na ich moduł CAM, w dekoderze już zainstalowałem preferowaną listę kanałów CP no i wyeksportowałem ją na pendrive. Program SonyEditor poprawnie odczytał i zwala edytowac plik sdb.xml, po dokonaniu zmian zapisałem plik ponownie, podpiąłem pendrive do TV, wyskoczył komunikat że można zaimportować listę z Pendrive, zgodziłem się, no i przy samym imporcie dostaję komunikat "Wystąpił błąd importu. Naciśnij OK aby kontynuować." W czym może tkwić problem?

6 ODPOW. 6
stojak123
Użytkownik

Używam trgo programu już jakis czas. Zauważyłem że po ułożeniu listy kanałów nie można zbędnych kanałow usunąć tylko przesunąć je na koniec listy. Bo jak usuniesz to wyskakuje taki komunikat. Podczas zapisu iżywaj save a nie save as

Ale ty się dopiero przymierzasz do zmiany na moduł cam więc gdzie chcesz teraz wgrać ta listę? Program obsługuje tylko tv sony a nie dekodery

rafszymk
Poszukiwacz

Dzięki za radę, jak znajdę chwilę czasu sprawdzę Twoje porady i zdam relecję co i jak. Rozumiem, że posiadasz taki model TV jak ja ? Listę oczywiście chcę wgrać do TV, nie do dekodera, obecnie posiadam dekoder Sagem ESI 88 do którego mam dociągnięte dwa przewody, jeden z nich przepiąłem z dekodera do TV i skonfigurowałem "preferowanego satelitę" jako Cyfrowy Polsat. TV Wyszukał kanały, lecz z braku modułu nie są one dekodowane. Myślę, że brak modułu nie ma nic do rzeczy.

stojak123
Użytkownik

Masz rację tez tak na początku robiłem. Posiadam ten moduł i jestem zadowolony. Gdybyś potrzebował pomocy to pisz śmiało. Nie ma nic lepszego niż moduł i własny tv. Nareszcie wonośc. A nie jakieś skrzynki. No i wykorzystane szystkie możliwości tv.

rafszymk
Poszukiwacz

Dzięki za pomoc. Twój sposób u mnie nie działa, zamieniłem jedynie kilka kanałów miejscami, dałem Save no i nadal błąd.

stojak123
Użytkownik

Coś jest nie tak z tv. Może jest zamulony. Przywróć ustawienia fabryczne tv. Często to pomaga.

rafszymk
Poszukiwacz

Sprawdzę to, jak będę miał chwilę czasu i wolny TV :slight_smile: Obecnie poszedłem krok do przodu, pobrałem liste CP z TV, wyedytowałem programem podmieniłem tzw checksume w zmodyfikowanym pliku. Ale nadal to nie to bo teraz nie mam suchego komunikatu że się nie da tylko informację, że lista jest nieważna oraz, że nie jest przeznaczona dla TV w tym regionie.